Busy Polska Anglia

Flaga Polskitel. +48 724 191 147 Flaga Angliitel. +44 759 771 05 11
 • Transport osób

  Tanie i bezpieczne przewozy osób do Anglii

  Przewóz paczek

  Dostawa paczki do Anglii w ciągu 1 doby

  Przeprowadzki

  Profesjonalne przeprowadzki

 • Komfort!

  Posiadamy owoczesne busy odpowiednio wyposażone do dalekich podróży: Klimatyzacja, TV, wygodne fotele.

  Niskie ceny!

  Dzięki licznym promocjom i rabatom nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo.

  Bezpieczeństwo!

  Nasze busy spełniają wszystkie wymogi potrzebne do świadczenia usług transportu pasażerskiego.

 • Przewóz paczek i towarów

  Nasza usługa polega na przyjęciu, przemieszczeniu i doręczeniu paczki w sposób zabezpieczający ją przed uszkodzeniem, utratą lub ubytkiem zawartości. Dołożymy wszelkich starań, aby paczka dotarła jak najszybciej do celu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz zasadami dotyczącymi wysyłania paczki.

  Paczki zabieramy spod domu i odwozimy na wskazany adres. Czas dostawy paczki do Anglii to ok. 30 godzin, natomiast z Anglii do Polski to 1-3 dni.

  NASZ OFERTA

  W naszej ofercie znajdziesz transport następujących rzeczy:

  punktorprzesyłki
  punktorpaczki
  punktorrowery, skutery, motocykle, quady
  punktorAGD, RTV oraz pozostała elektronika użytkowa
  punktortransport meblii i inne.

  PACZKI DO ANGLII

  Paczki odbieramy na terenie całej Polski z wyłączeniem województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego (obsługujemy tylko w przypadku większej ilości paczek). Obsługiwany obszar w Polsce można sprawdzić na: przewozy z Polski do Anglii (kliknij).

  W Anglii paczki są dostaczane na terenie pokazanym na mapie: przewozy z Polski do Anglii (kliknij), pozostałe obszary obsługujemy tylko w przypadku większej ilości paczek.

  Odbiór paczki w Polsce następuje w czwartek i piątek, a dostawa paczki w Anglii w sobotę. O dokładnej godzinie odbioru i dostawy paczki klient zostaje poinformowany telefonicznie przez nasz personel w dniu odbioru/dostawy paczki.

  PACZKI DO POLSKI

  Paczki odbieramy na terenie pokazanym na mapie: przewozy z Polski do Anglii (kliknij), pozostałe obszary obsługujemy tylko w przypadku większej ilości paczek.

  Odbiór paczek w Anglii następuje w sobotę, a dostawa paczki w Polsce w niedzielę/poniedziałek . O dokładnej godzinie odbioru i dostawy paczki klient zostaje poinformowany telefonicznie przez nasz personel w dniu odbioru/dostawy paczki.